Czy łatwo dostać kredyt hipoteczny w Idea Banku

W ofercie kredytów hipotecznych w Idea Banku znajduje się Kredyt Standardowy skierowany do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Środki z obcego finansowania można przeznaczyć na cele mieszkaniowe, a także na cele związane z prowadzeniem własnego biznesu.

Złóż WNIOSEK o kredyt hipoteczny w Idea Banku

W przypadku dobrej historii kredytowej i odpowiedniej zdolności kredytowej można uzyskać wsparcie finansowe w wysokości do 3 milionów złotych na realizacje marzeń o własnym lokum. Potencjalny kredytobiorca na dzień składania wniosku powinien przynajmniej pół roku mieć własny biznes.

W ramach udzielonego kredytu hipotecznego, Idea Bank oferuje bezpłatną usługę assistance m.in. pomoc prawna, ochrona ubezpieczeniowa podczas podróży samochodem oraz interwencje specjalistów.

Kredyt Standardowy-główne cechy:

– wielkość kredytowania do 3 milionów złotych
– maksymalny okres kredytowania wynosi 35 lat
– bank akceptuje różne źródła dochodów
– dedykowany doradca finansowy dla przedsiębiorcy
– kredytowanie do 100 procent wartości nieruchomości

1 komentarz do “Czy łatwo dostać kredyt hipoteczny w Idea Banku”

  1. Chciałabym kupić kawalerkę dla syna i wziąć na ten cel kredyt hipoteczny. O Idea Banku słyszałam różne opinie – zwykle skrajne, więc myślę, że to raczej wojna konkurencyjnych banków, a nie rzetelne opinie klientów. Czy mieliście może do czynienia z tym bankiem? Warto się nimi zainteresować?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress