Czy dobry jest kredyt hipoteczny w Getin Banku

Wielkość kredytowania zależy od aktualnej zdolności kredytowej danego klienta banku. Getin Bank w prosty sposób prezentuje wielkość środków jaką może pożyczyć klientom na spełnienie marzeń o własnym mieszkaniu.

Złóż WNIOSEK o kredyt hipoteczny w Getin Banku

W ramach kredytu hipotecznego Stokrotka Getin Bank oferuje pożyczkę pieniężną w wysokości stukrotnie wyższej od miesięcznych dochodów wnioskodawcy. Zatem jeśli potencjalny kredytobiorca zarabia miesięcznie 7 tysięcy złotych netto to może liczyć na kredyt w wysokości 700 tysięcy złotych.

Udzielony kredyt można przeznaczyć na wszystkie cele mieszkalne np. kupno mieszkania, budowa domu, remont lub przebudowa budynku mieszkalnego. W ostateczności wysokość udzielonego wsparcia finansowego zależy od wnioskowanego okresu kredytowania, liczby osób w gospodarstwie domowym oraz od wypracowanej historii kredytowej:

Kredyt hipoteczny Stokrotka-główne cechy:

– maksymalny okres kredytowania to 50 lat
– kredytowanie do 100 procent wartości nieruchomości
– brak opłat za przygotowanie i rozpatrzenie wniosku
– prowizja już od 0 procent

1 komentarz do “Czy dobry jest kredyt hipoteczny w Getin Banku”

  1. Planuję właśnie wyprowadzić się z domu rodzinnego i myślę o kupnie jakiegoś mieszkanka w Gorzowie. Czy macie jakieś doświadczenia z kredytem w Getin Banku? Warto się w to angażować?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress