Kredyt hipoteczny Szczecin

Własne mieszkanie to marzenie wielu Polaków, ale tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na jego realizację bez pomocy banku. Żeby móc cieszyć się czterema kątami należy wybrać odpowiedni kredyt hipoteczny.

Warto pamiętać o tym, że jest to zobowiązanie finansowe, które przyjdzie nam spłacać przez najbliższych kilkanaście lat, dlatego też nad każdym szczegółem należy się zastanowić. Dobry kredyt hipoteczny to taki, który odpowiada naszym oczekiwaniom. Jeśli nie wiesz od czego zacząć poszukiwania kredytu hipotecznego w Szczecinie zdaj się na naszą pomoc.

Przede wszystkim dowiedz się więcej o samym kredycie, wybierz produkt najlepszy na rynku w danej chwili, żeby koszt całkowity kredytu był jak najniższy, a następnie udaj się do banku, by podpisać wcześniej dokładnie przeczytaną umowę. Nie pozostawiaj niczego przypadkowi. Zapraszamy do skorzystania z naszych rad i usług.

2 komentarze Kredyt hipoteczny Szczecin

  • Kredyt na mieszkanie komunalne

    Obawiam się, że teraz ludzie, którzy będą chcieli wykupić mieszkanie komunalne od miasta, będą miały problem. Zniknęły bonifikaty 95%, pozostaną natomiast te mniejsze. Mieszkanie będzie można kupić np. za 20-30% wartości, co przy dużym metrażu powoduje, że po obniżce może to być wydatek rzędu 100 tysięcy. Na taką kwotę najlepiej już brać kredyt hipoteczny, jednak jak wziąć kredyt hipoteczny, skoro gmina w przypadku bonifikaty zabezpiecza się hipoteką kaucyjną?

    • szczecinianin

      Niestety to jest jakiś absurdalny wymysł miejskich radnych, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jaką krzywdę wyrządzili wielu mieszkańcom, których po prostu nie było stać na wykup lokalu przez to, że nie mogli wziąć kredytu hipotecznego. Nie każdy jest przecież w stanie spłacać kredyty gotówkowe na kilkadziesiąt tysięcy, bo okres spłaty jest dużo krótszy i przez to raty są bardzo wysokie.

Dodaj opinię

 

 

*