Kredyt hipoteczny bez prowizji w Deutsche Banku

Osoby, które zastanawiają się nad zaciągnięciem kredytu hipotecznego powinny spojrzeć przychylniejszym wzrokiem na ofertę Deutsche Banku. On to bowiem proponuje swoim klientom, przyszłym kredytobiorcom kredyt na mieszkanie bez prowizji. Z promocyjnej oferty można skorzystać do końca tego roku. Co więcej, oferta dotyczy nie tylko kredytów w złotówkach, ale i tych zaciąganych w obcej walucie, w euro.

Sprawdź ofertę na kredyty hipoteczne w Deutsche Banku – Formularz

Do końca października bank oferuje również darmową inspekcję nieruchomości. Owa czynność, bez promocji kosztuje 300 zł. Zawsze są to zaoszczędzone pieniądze.

Produkt ten na uwagę zasługuje nie tylko ze względu na promocyjne warunki, czyli zerową prowizję, ale i niską marżę. W przypadku kredytu w złotówkach wynosi ona 0,8%, w euro 1,2%. Jednakże tutaj bank ukrył haczyk – mianowicie wysokość marży uzależniona jest od tego, czy klient skorzysta z innych produktów bankowych, czyli chociażby otworzy konto osobiste, złoży wniosek o kartę kredytową, zainwestuje w swoją przyszłość itp. Minimalna kwota kredytu hipotecznego wynosi 100 tysięcy złotych.

1 komentarz do “Kredyt hipoteczny bez prowizji w Deutsche Banku”

  1. właśnie planuję kupno kawalerki i poszukuję najbardziej korzystnego kredytu hipotecznego na ten cel – oferta DB wydaje się dość korzystna, chociaż mogę się mylić, ponieważ nie jestem biegły w tych sprawach… czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z tym kredytem i mógłby się podzielić opiniami/

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress