Szybki kredyt gotówkowy w Meritum Banku

Polska może się pochwalić wysokim wskaźnikiem konsumpcji wewnętrznej. Polacy kupują różnego rodzaju dobra nawet gdy nie dysponują odpowiednią wielkością gotówki. Wówczas zwracają się do banków po pomoc w postaci kredytów gotówkowych. Najczęściej środki pieniężne z obcego finansowania przeznaczane są na sprzęt RTV/AGD, wycieczki turystyczne lub na nowy samochód.

Meritum Bank przygotował promocję kredytu gotówkowego. W ramach promocji klienci zyskają niższą o 2 procent stawkę oprocentowania. Warunkiem jest wydanie środków z kredytu na remont mieszkania, sprzęt komputerowy, zakup samochodu lub na wymarzoną wycieczkę. Warunkiem niezbędnym jest także przedstawienie w banku, w ciągu 2 miesięcy rachunków dotyczących tych zakupów na min. 50 procent kwoty netto kredytu.

Kredyt gotówkowy-główne cechy:

– wielkość kredytowania od 5 do 200 tysięcy złotych
– RRSO ok. 13,29 procent
– obniżona stawka oprocentowania o 2 punkty procentowe
– kredyt gotówkowy dostępny w pełni online
– obce finansowanie bez poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń spłaty

2 komentarze do “Szybki kredyt gotówkowy w Meritum Banku”

  1. witam żaden z tych banków nie udzieli żadnej pożyczki,kredytu itp.bez pełnej teczki dokumentów zaświadczeń i poświadczeń nie polecam bo szkoda czasu.

    Odpowiedz
  2. Jeśli dokumenty są w porządku to wcale nie trzeba całej teczki. Poszłam do banku z zaświadczeniem o dochodach, dowodem osobistym i prawem jazdy i dostałam kredyt. Może gdybym pracowała w jakiejś prywatnej firmie, to robiliby jakieś problemy ale ja pracuję w państwowym liceum we Wrocławiu więc może jestem bardziej wiarygodna 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress