Konta firmowe

Każdy kto myśli o założeniu własnej działalności gospodarczej, albo takową posiada musi założyć również osobne konto w banku, tak zwane konto firmowe. Przedsiębiorca wybór ma utrudniony, bowiem na rynku znajdują się dziesiątki takich produktów. Jak więc wybrać ten, który będzie dla nas najlepszy?

Otóż w przypadku konta firmowego należy zwracać uwagę przede wszystkim na możliwość wpłat i wypłat gotówki w  placówce banku, dostęp do pieniędzy zgromadzonych na koncie przez całą dobę, szybkie przelewy, także do ZUS-u i US, wypłaty pieniędzy z bankomatów. Obsługa konta firmowego jest droga, ale wcale taka być nie musi. Są bowiem banki, które nie pobierają wysokich opłat za posiadanie takiego konta. Wiedzą bowiem, że przedsiębiorca, który się przywiąże do banku chętnie skorzysta z innych produktów przez niego oferowanych, w tym pożyczki inwestycyjnej chociażby.

Żeby wybrać dobre konto firmowe wystarczy skontaktować się z naszym doradcą finansowym, który przedstawi najlepsze obecnie oferty. Zawsze można również przed podjęciem ostatecznej decyzji warto poczytać opinie, komentarze o danym koncie dla firm. Gdzie je znaleźć? Wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło najlepsze konta firmowe i gotowe!

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress