HESTIA ubezpieczenia OC AC

Ergo Hestia jest to sopocka grupa ubezpieczeniowa, która istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Hestia charakteryzuje się tym, że stawia głównie na sieć przedstawicielstw i oddziałów terenowych. Hestia specjalizuje się w ubezpieczeniach dla małych i średnich firm oraz klientów indywidualny. Jeśli chodzi o wysokość zbieranych składek ubezpieczeniowych brutto to Hestia zajmuje drugie miejsce zaraz po PZU.

Hestia otrzymała wiele wyróżnień i nagród. Najważniejszym z nich i najbardziej prestiżowym jest godło „Teraz Polska”. Ergo Hestia otrzymała te wyróżnienie za system likwidacji szkód. Hestia ponadto angażuje się bardzo w różnego rodzaju projekty mające na celu wspieranie młodych i zdolnych. Czynnie wspiera również akcję aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. DO grupy Ergo Hestia należy kilka spółek. Są to:Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA, Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA, MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA., Hestia Kontakt Sp. z o.o., Hestia Loss Control Sp. z o.o., Sopockie Towarzystwo Doradcze Sp. z o.o. Ostatnie trzy spółki zajmują się wspieraniem działalności pozostałych towarzystw ubezpieczeniowych.

Obecnie na terenie Polski Hestia zatrudnia ponad 3 700 doradców ubezpieczeniowych. W całej Polsce zlokalizowanych jest również ponad 600 punktów obsługi klienta. Centra te znajdują się głównie w Centrach Handlowych na terenie zarówno większych jak i mniejszych miast. Ergo Hestia umożliwia zakup polis ubezpieczeniowych za pomocą technologi on-line.

Ergo Hestia specjalizuje się w kompleksowej ofercie ubezpieczeniowej, która obejmuje wszystkie obszary ryzyka. Firma oferuje ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia domu czy mieszkania, polisy na życie, ubezpieczenia chorobowe i ubezpieczenia dla firm.Pod względem ubezpieczeń rentowych Hestia jest w Polsce liderem. Hestia również jako jedyna polska firma ubezpieczeniowa stworzyła specjalny pakiet ubezpieczeń skierowanych dla kobiet.

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress