GENERALI Ubezpieczenie OC AC

Towarzystwo Generalli został założony 26 grudnia 1831 roku w Treiście, jako międzynarodowa instytucja finansowa. Przez lata swojej działalności przechodziło burzliwe przemiany, aby przybrać kształt i funkcje, które spełnia do dnia dzisiejszego. Siedziby towarzystwa znajdują się na wielu kontynentach, dwie z nich można uznać za główne – protoplastę Triest oraz Wiedeń w Europie. Generalli jest częścią instytucjonalną, która tworzy Generalli Group,jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych na świecie.

Pierwsze oddziały Generalli w Polsce zaczęły powstawać w 1837 roku,w Galicji. Od momentu założenia miały swoje siedziby w takich miastach, jak:Kraków, Poznań, Łódź, Lwów, Częstochowa, Wilno, Katowice. Obecnie instytucja oferuje na rynku finansowym szeroki wachlarz usług ubezpieczeniowych, wśród których można wymienić fundusze emerytalne, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia majątkowe, na życie i osobowe.

Generalli od samego początku swojego funkcjonowania ma włoskie korzenie i nie zmieniał swojego inwestora w kontekście założycielskim. Instytucja ma ciekawe logo o silnych podłożach chrześcijańskich. Przedstawia ono lwa świętego Marka. W kontekście władzy ma szeroki zakres znaczeń – na ziemi oznacza panowanie absolutne oraz potęgę, natomiast skrzydła u boku to panowanie w przestworzach. W przeszłości symbol ten uznawał Aleksander Wielki i Wenecjanie, dziś promuje go Generalli. To sprytny pomysł na pozyskanie prestiżu nie tylko dzięki poziomowi i jakości usług.

W 2006 roku ta włoska instytucja w Polsce sponsorowała Adama Małysza i ZNP. Zainteresowała się również dorobkiem kulturalnym naszego państwa obejmując Muzeum Pałac w Willanowie. Jak zatem widać zaplecze działania szerokie, a powiązanie kwestii de facto – ubezpieczeniowych – z wyjściem do ludzi w postaci różnych kampanii reklamowych plusuje w statystykach. Obecnie Generalli ma w swoim pakiecie szeroką ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Ochrona od najmniejszych wymogów ze strony klienta, poprzez mieszkanie i ubezpieczenia na życie – aż do pakietu polis i OFE. Generalli w dalszym ciągu twardo stoi na rynku, a bogaty bagaż doświadczenia zapewnia mu argumenty do dalszej działalności.

1 komentarz do “GENERALI Ubezpieczenie OC AC”

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress