Gdzie wziąć kredyt samochodowy

Podczas wyboru najlepszej oferty kredytu samochodowego należy wykazać się cierpliwością. Polski rynek finansowy jest pełen tego typu ofert. Nadmiar ofert w tym przypadku nie ma negatywnego wydźwięku.

Złóż WNIOSEK i sprawdź gdzie jest najlepiej wziąć kredyt samochodowy

Rynek kredytów samochodowych(tak samo jak innych produktów finansowych) jest bardzo konkurencyjny. Nie mamy co narzekać, gdyż konkurencja wymusza na bankach ciągłe dostosowywanie oferty do trendów i upodobań klientów. Banki prześcigają się w zapewnianiu atrakcyjnych warunków kredytowania. Na rynku można znaleźć standardowe kredyty samochodowe oraz oferty specjalnie dostosowywane do danej grupy docelowej-np. kredyty samochodowe dla lekarzy i rolników.

Gdzie jest najlepiej wziąć kredyt samochodowy? Który bank oferuje i kto ma najlepszy kredyt na samochód?

Sprawdź opinie klientów o najbardziej popularnych kredytach samochodowych w Polsce:

kredyt samochodowy Santander opinie
kredyt samochodowy Credit Agricole opinie
kredyt samochodowy Alior opinie
kredyt samochodowy Getin opinie

Warto jest poświęcić swój cenny czas na przegląd ofert-różnica w wielkości poszczególnych rat może wynieść nawet 600 zł. Z naszego doświadczenia wynika, iż najlepiej jest zaciągnąć kredyt samochodowy we „własnym banku”. Korzystając z innych usług bankowych obniżamy często całkowity koszt kredytowania. Innym dobrym rozwiązaniem może być wzięcie kredytu w banku, który jest powiązany z koncernem motoryzacyjnym. np. Volkswagen Bank, Toyota Bank.

2 komentarze do “Gdzie wziąć kredyt samochodowy”

  1. Banki powiązane z koncernami motoryzacyjnymi wymuszają na nas wybór konkretnej marki auta np. Toyota Bank. Z drugiej strony korzystną ofertę posiada Volkswagen Bank. Oprócz Volkswagena sfinansujemy tu każdy model SKODY

    Odpowiedz
    • Z jednej strony rzeczywiście wymuszają wybór marki, ale z drugiej – mają chyba najbardziej korzystne warunki jeśli chodzi o kredyty samochodowe. Dobrze, że w przypadku wyboru odpowiedniej dla nas marki samochodu, często mamy w pakiecie bank, który może nam udzielić kredytu 🙂

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress