Gdzie otworzyć konto firmowe? W jakim banku założyć rachunek firmowy?

Jeśli chcesz otworzyć konto firmowe powinieneś przede wszystkim zorientować się w najnowszych ofertach banków, sprawdzić czy nie mają one żadnych promocji, nowych produktów, na które warto zwrócić uwagę. Żeby nie musieć wychodzić z domu wystarczy rzucić okiem na strony internetowe banków, poszukać potrzebnych informacji. Chcesz mieć wszystko zebrane w jednym miejscu? Zrobiliśmy to za Ciebie! Nie trać czasu na szukanie, dowiedz się który bank ma w swojej ofercie konto firmowe godne uwagi!

Co warto wziąć pod uwagę podczas szukania konta firmowego? Opłaty za przelewy, także te do ZUS-u i US, wypłaty pieniędzy z bankomatu, wpłatę lub wypłatę gotówki w placówce banku, prowadzenie konta, kartę wydawaną do konta. Konto za które nie trzeba ponosić żadnych kosztów jest dostępne w ofercie Idea Banku i nosi wdzięczną nazwę Firma to Ja.  Troszkę drożej, bo 3 zł miesięcznie trzeba zapłacić za CitiKonto oferta dla biznesu w Citi Handlowym, opłata dotyczy karty. 9 zł za konto firmowe trzeba płacić miesięcznie w FM Banku (za wpłaty gotówkowe w placówce) i ING Banku Śląskim (opłata za przelewy internetowe). Złotówkę drożej, czyli 10 zł miesięcznie płaci się w Inteligo za Konto Firmowe Inteligo (opłata za przelewy internetowe).

Najdroższe konto firmowe ma w swojej ofercie Meritum Bank. Za Meritum Bez Granic trzeba w skrajnych przypadkach płacić nawet 55 zł miesięcznie. Bank pobiera opłaty za wpłaty gotówkowe oraz wypłaty z bankomatu.

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zła pora na sprzedaż banków – kto kupi Pekao SA lub Kredyt Bank?

Banki coraz częściej pozbywają się, albo chcą się pozbyć swoich aktywów w naszym kraju. Zmusza je do tego najczęściej sytuacja...

Zamknij