Firmy leasingowe

Leasing nie musi już kojarzyć się tylko z firmą. Coraz bardziej popularny jest tak zwany leasing konsumencki. Co więcej można pokusić się o wzięcie w leasing nie tylko samochodu, co nadal cieszy się ogromną popularnością, ale i innych sprzętów – chociażby maszyn. Tak naprawdę w leasing przecież można wziąć większość rzeczy.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING W POLSCE

Dlatego też może warto przyjrzeć się bliżej ofercie firm leasingowych, sprawdzić która z nich oferuje najlepszy leasing na rynku, z usług której naprawdę warto skorzystać.Właśnie tutaj, u nas, znajdziesz w jednym miejscu zarówno dobre oferty firm leasingowych, jak i opinie, recenzje i komentarze  na temat firm, które zajmują się leasingiem.

Oferujemy:

Leasing na maszyny budowlane
Leasing na ciągniki siodłowe
Leasing na samochody ciężarowe
Leasing na sprzęt medyczny
Leasing na maszyny produkcyjne
Leasing bez zaświadczeń
Leasing na uproszczonych zasadach
Leasing na oświadczenie
Leasing na używany samochód
Leasing na samochód dla lekarza
Leasing na samochód dostawczy
Leasing na sprzęt komputerowy

Pamiętaj, że dobry leasing to taki, który otrzymasz od ręki, bez zbędnej papierologii i większego zachodu. Ponadto spłacisz go tak szybko, że nie będziesz wiedzieć, kiedy ten czas Ci minął. I co najważniejsze, każdego dnia będziesz cieszyć się z rzeczy, którą wziąłeś w leasing. Potrzebujesz pomocy – zgłoś się do nas. Wyślij formularz kontaktowy albo zadzwoń.

Polecamy leasing w:

VB Leasing
Impuls Leasing Polska
Getin Leasing
PF Leasing
Santander Leasing

Recenzje i opinie na temat firm zajmujących się leasingiem. Komentarze związane z firmami, które oferują leasing samochodów, maszyn, mieszkań i wszystkiego co można brać w leasing.

7 komentarzy do “Firmy leasingowe”

 1. Mnie również interesuje dobry leasing na działalność gospodarczą na książę przychodów i rozchodów. Szukam taniego i szybkiego leasingu na nowy samochód dla mojej firmy. Pozdrawiam, Kamila z Poznania.

  Odpowiedz
 2. Jak wygląda sprawa i jakie warunki trzeba spełnić jeśli chodzi o leasing na samochody używane? Chodzi o to także czy trzeba na początku wyłożyć swoje pieniądze i dopiero potem załatwić leasing czy jest jakiś inny sposób na leasing samochodów używanych bez zaświadczeń z zus, us i tylko na oświadczenie o zarobkach? Pracuję za granicą i nie bardzo dam radę donieść zaświadczenia z pracy o dochodach.

  Odpowiedz
 3. kredyt leasing umoziwił mi rozwoj działalności dzieki niskiemu oprocentowaniu w getinie mogłam zakupic auto i zatrudnic pracownika, wszytsko ma swoje plusy tylko trzeba je znaleźć

  Odpowiedz
 4. Leasing konsumencki – alternatywa dla autokredytu
  Kupowanie samochodów na kredyt jest w dzisiejszych czasach dość powszechnym zjawiskiem. Kierowcy chętnie korzystają z tej właśnie formy pozyskania środków finansowych na ten cel, banki natomiast chętnie kredytów udzielają – ale oczywiście pod pewnymi warunkami. Sprostać trzeba wielu wymogom, by móc liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku.
  Najważniejszy z nich dotyczy posiadania zdolności kredytowej na odpowiednim poziomie – tutaj zaś zdecydowanie na uprzywilejowanej pozycji znajdują się osoby zatrudnione na etatach. Ktoś, kto pracuje w oparciu o umowę zlecenie lub o dzieło jest w dużo gorszej sytuacji, a jego szanse na uzyskanie autokredytu drastycznie maleją. Istnieje jednak rozwiązanie, którym warto się w takich okolicznościach zainteresować. Jest nim tak zwany leasing konsumencki. Ustawa w tej sprawie obowiązuje w naszym kraju od kilku miesięcy. Jest to szansa na zdobycie samochodu dla znacznie szerszego grona klientów aniżeli w przypadku kredytów bankowych. Póki co, w Polsce leasing konsumencki nie cieszy się jeszcze tak dużą popularnością jak chociażby w krajach Europy Zachodniej.
  Warto przy okazji nadmienić, że tam ponad połowa samochodów jest pozyskiwana właśnie dzięki leasingowi. U nas wciąż jeszcze pokutuje przekonanie, że leasing jest rozwiązaniem dostępnym jedynie dla firm. Mnóstwo osób nawet nie wie o tym jakie posiadają możliwości w tym zakresie. Cóż, należy zatem czekać na rozwój sytuacji i mieć nadzieję, że ludzie będą bardziej świadomi swoich praw w tym zakresie.

  Odpowiedz
 5. Chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej na temat leasingu dla osób prywatnych. Jak to wygląda pod względem kosztów i dostępności w porównaniu do kredytów samochodowych? Myślę o nowym samochodzie i zainteresowała mnie ta oferta

  Odpowiedz
 6. omijajcie firmę leasingową IMPULS LEASING nie jest przychylna klientom
  w momencie problemów finansowych nawet jeżeli uregulujecie zaległość odbiorą wam przedmiot leasingu
  brak profesjonalizmu niewykwalifikowana kadra

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress