Dotacje unijne

Chcesz rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej? A może zainwestować w rozwój swojej firmy? Jeśli nie masz środków na ten cel możesz albo zwrócić się do banku po pożyczkę gotówkową albo też zastanowić się nad innym wyjściem jakim są dotacje.

Młodzi ludzie mogą liczyć na pomoc urzędów miast. Ci, którzy mają za sobą już jakąś historię, także związaną z  prowadzeniem własnego biznesu powinni zastanowić się poważnie nad dotacjami unijnymi. Żeby się o nie starać trzeba jednak wiedzieć za jakie sznurki pociągnąć. Tym samym warto skorzystać z pomocy specjalistów.

Jeśli nie wiesz gdzie znaleźć informacje o dotacjach unijnych, jakie warunki należy spełniać żeby się o nie ubiegać – skontaktuj się z nami, zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy. Pomożemy Ci uzyskać pieniądze z Unii Europejskiej potrzebne na rozwój Twojej firmy. Nie trać czasu na czytanie opinii, komentarzy czy recenzji o samych dotacjach. Napisz wniosek i czekaj na decyzję w sprawie przyznania dotacji unijnych.

8 komentarzy Dotacje unijne

 • RENATA

  WITAM , BARDZO PROSZE O KONTAKT INTERESUJE MNIE ZARONO SZYBKA POZYCZA JAK I SPRAWY DOTYCZACE DOTACJI UNIJNEJ

 • robert

  witam prosze o kontakt załozyłem niedawno firme i niewiem jak uzyskac dotacjez unijnej bardzo prosze o kontakt pozdrawiam

 • MAŁGORZATA

  Witam,jestem zainteresowana dotacją ,chociaz z tego co wiem na transport dotacji niema,a może się mylę,proszę o kontakt.

 • łukasz

  witam szukam dotacj do mojej firmy na zakup profesjonalnego sprzetu

 • Jak otrzymać dotację unijną?

  Jestem obecnie zarejestrowany w PUP w Olsztynie i chciałbym ubiegać się o dotację na uruchomienie własnej działalności. Jak najlepiej się do tego przygotować? Czy macie jakieś doświadczenia?

 • początkujący biznesmen

  Chciałbym rozkręcić swoją niedawno założoną firmę. Czy mam szansę dostać dotację z Unii? Jest to działalność w branży IT, więc dość dochodowy interes. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co i jak bo jestem w tych sprawach zupełnie zielony?

 • marek

  pilnie potrzebuję,pożyczki na utrzymanie płynności finansowej,środki do produkcji, spłatę kredytu ,w wysokości 150000zł działalność ogrodnicza,i praca jako kierowca w transpocie międzynarodowym zarobki lacznie ok 12000 m/c

 • Szymon

  Proszę o kontakt w sprawie dotacji unijnych.

Dodaj opinię

 

 

*