Centrum Aktywnych w Agricole Banku

Credit Agricole Bank Polska postanowił wesprzeć przedsiębiorczych studentów. Dlatego też uruchomił program o nazwie Centrum Aktywnych, z niego to mogą skorzystać wszyscy Ci, którzy to poszukują wsparcia finansowego, żeby wcielić w życie swoje pomysły.

Z takiej pomocy banku może skorzystać każdy polski student. Co trzeba zrobić? Otóż wziąć udział w konkursie o nazwie ‚Mam plan! Wykonam go z Credit Agricole Bank Polska’. Nie trzeba mieć od razu pomysłu na działalność gospodarczą. Prace bowiem są rozpatrywane w trzech kategoriach:

– własny biznes
– organizacja wydarzenia kulturalnego
– program wolontariatu

Ze wszystkich prac konkursowych, które otrzyma bank, jury wybierze 6. Zostaną one nagrodzone kwotami od 5 do 10 tys. zł.

W tym samym czasie będzie prowadzony również inny konkurs, dotyczący pomysłu badawczego. Stąd też został on poświęcony kołom naukowym. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone kwotami pieniężnymi od 2 do 5 tys. zł.

Prace należy przysyłać do 15 grudnia tego roku. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.centrumaktywnych.pl

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szybki kredyt gotówkowy w Meritum Banku

Polska może się pochwalić wysokim wskaźnikiem konsumpcji wewnętrznej. Polacy kupują różnego rodzaju dobra nawet gdy nie dysponują odpowiednią wielkością gotówki....

Zamknij