BENEFIA Ubezpieczenia OC, AC, NNW

Benefia jest Towarzystwem Ubezpieczeniowym z blisko 180 letnia tradycją. W Polsce rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku i od tego czasu jej jedynym akcjonariuszem jest austriacka grupa ubezpieczeniowo – bankowa Vienna Insurance Group. W kontekście globalnym to jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Europie i na świecie, którą tworzy 50 firm ubezpieczeniowych, działających w 23 krajach Europejskch.

Oferta produktów Benefii jest różnorodna, adekwatnie do liczby klientów oraz kierowanych z ich strony potrzeb. Towarzystwo obsługuje klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Tylko do końca 2009 roku z usług Benefii skorzystało ponad 250 tys zainteresowanych, wysuwając w ten sposób towarzystwo do czołówki ubezpieczycieli. Najprężniej rozwija się tutaj sektor ubezpieczeń majątkowych oraz komunikacyjnych.

Począwszy od 2003 roku firma z różnych powodzeniem utrzymuje się na rynku. W tym właśnie roku, w rankingu „Miesięcznika Ubezpieczeniowego” uzyskała tytuł najlepszej firmy, która oferuje najefektywniejsze usługi i pełny profesjonalizm ze strony pracowników. To ważne w kontekście ubezpieczyciela, dla którego dobry kontakt z klientem jest podstawa do funkcjonowania na rynku. Kolejne lata przyniosły Benefii szereg licznych odznaczeń i nagród.

W 2004 roku – jako najlepsze firma z ramienia Polskiego Klubu Biznesu, w 2005 roku jako najlepsza firma ubezpieczeniowa w kontekście informatycznym. Tygodnik „Computerworld” podkreślił, jak ważne i istotne w tej sferze finansów osobistych było wprowadzenie przez Towarzystwo Centralnego Systemu Obsługi Ubezpieczeń. Umożliwiło to sprawniejszą oraz szybszą obsługę klientów. W 2009 roku Benefia została odznaczona przez Kapitułę Polskiego Klubu Biznesu Certyfikatem Rzetelności i Wiarygodności. W kontekście ubezpieczeniowym oznacza to, że na rynku wciąż jest traktowana jako konkretna i stabilna.

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress