Vivus, opinia o promocji darmowej pożyczki

Vivus niedawno zaoferował pierwszą pożyczkę do 3 tys. zł na okres do 60 dni. Jest to nowa promocja, która prawdopodobnie będzie ograniczona czasowo, ponieważ w firmie tej już wcześniej pojawiały się takie oferty dla pierwszej darmowej pożyczki, ale dotyczyły mniejszej kwoty.

Promocja na kredyt hipoteczny „Własny kąt” w PKO BP

PKO BP obniża marżę kredytu hipotecznego, żeby przyciągnąć do siebie jak największą rzeszę kredytobiorców. Promocja związana jest z kredytem o wdzięcznej nazwie Własny Kąt, który zaciąga się w polskiej walucie.

Promocja na kredyty hipoteczne w Banku Pocztowym

Najwidoczniej promocja dotycząca kredytu hipotecznego w Banku Pocztowym przyniosła oczekiwane rezultaty, bowiem bank zdecydował sie na jej przedłużenie.

Centrum Aktywnych w Agricole Banku

Credit Agricole Bank Polska postanowił wesprzeć przedsiębiorczych studentów. Dlatego też uruchomił program o nazwie Centrum Aktywnych, z niego to mogą skorzystać wszyscy Ci, którzy to poszukują wsparcia finansowego, żeby wcielić w życie swoje pomysły.

Nowe usługi mobilne kart Visa

Klienci banków, którzy zdecydują się na karty Visa będą mogli cieszyć się ich nowymi funkcjami. Visa Europe zapowiedziała wprowadzenie bezpośrednich płatności mobilnych P2P, powiadomień o transakcjach.

Zmiany w Polbanku i Lukas Banku

Ubiegły tydzień przyniósł zmiany zarówno w Lukas Banku, jak i Polbanku. Otóż Lukas Bank zmienił nazwę  i teraz jest to Credit Agricole. Zaś Polbank stał się bankiem krajowym. Po co o tym pisać?

Nordea promuje kredyt hipoteczny z niską marżą

Nordea Bank reklamuje kredyt hipoteczny. Nie jest to produkt nowy lecz ulepszony, charakteryzuje się bowiem niższą marżą. Jest ona równa 0,95% – dla tych kredytobiorców, którzy zaciągają zobowiązanie finansowe w naszej rodzimej walucie.

Zła pora na sprzedaż banków – kto kupi Pekao SA lub Kredyt Bank?

Banki coraz częściej pozbywają się, albo chcą się pozbyć swoich aktywów w naszym kraju. Zmusza je do tego najczęściej sytuacja finansowa – po prostu chcą sprzedać dopóki ktoś chce kupić i zgarnąć za to niezłe pieniądze. Ostatnimi czasy mogliśmy obserwować wiele tego typu transakcji. Jednakże w chwili obecnej podaż zdaje się być większa aniżeli popyt.

Nowa odsłona serwisu finansowego BISE.PL

Jakiś czas temu natrafiliśmy na portal finansowy bise.pl. I gdyby nie fakt, że powtórnie znaleźliśmy tam informacje, jakich szukaliśmy to pewnie byśmy o tym nie wspominali. Bo przecież w Internecie można znaleźć wiele portali finansowych. Ten jednak jest łatwy w obsłudze, przejrzysty, szybko można wyszukać potrzebne informacje. Nie tylko przeczytaliśmy o najnowszych produktach bankowych, ale też zadaliśmy kilka pytań innym użytkownikom oraz ekspertom. Co więcej poczytaliśmy także o tym, co dzieje się na rynku finansowym.

Strona internetowa z kredytami hipotecznymi.

Banknet.pl to portal stworzony w celu szerzenia informacji o kredytach hipotecznych, mieszkaniowych, konsolidacyjnych, refinansowych, budowlanych. Czasami każdy z nas szuka odpowiedzi na nurtujące go pytania i sieć przychodzi nam wtenczas z pomocą.